Sağlık Turizmi Transferleri

Havalimanı transfer hizmetimiz ile siz değerli yolcularımızı VIP Vito araçlarımız ile Adnan Menderes Havalimanı’ndan alıyor ve dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

Sağlık turizmi, ülkemizde sunulan gelişmiş sağlık imkanlarından faydalanmak isteyen kişiler tarafından sağlık ihtiyaçları nedeniyle, yurtiçi veya yurtdışı yaptıkları seyahatlerden meydana gelmektedir. İhtiyaç duyulan sağlık hizmeti kategorisinde hizmet veren doktor veya tıbbi birimlerin farklı lokasyonlarda olması veya teknik gereksinimlere en iyi şekilde ulaşma isteği bu turizmin oluşmasının temel nedenleri arasında yer almaktadır. Sağlığı için en iyi hizmet arayışı ile farklı konumlardaki sağlık birimleri ya da hekimlere ulaşmak isteyen yolcularımızı gerek havalimanından gerek istedikleri konumdan alarak hedefledikleri konuma ulaştırıyoruz.

Yurtdışından ülkemize ameliyat, sağlık kontrolleri, tıbbi ve cerrahi operasyonlar ile dermatolojik kontrol ve tedaviler için gelen yolcularımızı iniş yaptıkları havalimanından alıp İzmir içi veya civar illerdeki hedefledikleri konumlara ulaşmalarını sağlıyoruz. Bunun yanı sıra yurt içinde farklı illerden gerek havayolu gerekse diğer ulaşım kanalları (demiryolu, karayolu, denizyolu vb.) ile İzmir veya komşu illerinden birisine ulaşan yolcularımızı belirttikleri konumdan alarak varmak istedikleri adrese konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Sağlık turizmi kapsamında tüm sağlık ve tıbbi operasyon amaçlı yolculuk yapan kişiler için gerekli tüm salgın ve Covid-19 önlemleri alınmış, düzenli dezenfekte işlemleri yapılan araçlarımız ile konforlu ve güvenli bir yolculuk deneyimi sunuyoruz.

Soma Vip Transfer’in Ayrıcalıklarından Yaralanmak İçin Hemen Arayın!