Hakkımızda

Soma Vip Transfer

Soma Vip Transfer sektördeki yıllara dayanan tecrübesi, son model konforlu ve donanımlı araçları ve uzman personeli ile tüm transfer işlemlerinizde  hizmetinizdedir. İzmir ve civar ilçelere yapacağınız gerek iş seyahati gerek tatil seyahatleriniz de sizi ağırlamaktan büyük gurur duyuyoruz. İzmir Transfer hizmetimiz ile sizi gitmek istediğiniz yere konfor ve güven içinde ulaştırıyor sizi araç kiralama derdinden kurtarıyoruz. VIP transfer hizmeti ya da İzmir Havalimanı transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 0530 702 64 85 numaralı telefonu arayabilir ve transfer rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Soma Vip Transfer ile

Konforlu Araçlar ile Güvenli Yolculuk

vito-yan

Transfer Araçlarımız

Lüks araçlarımız ile sizi havalimanına indiğinizde karşılıyor ve gitmek istediğiniz yere kadar ulaştırıyoruz. Sizin için hazırlanan özel şoförlü araç ile hiç yorulmadan, araç kullanma stresi yaşamadan seyahatinize başlayabilirsiniz.

izmir

Transfer Bölgelerimiz

İzmir şehri havayolu ulaşımının yoğun olduğu ve turistlerin her zaman ilgisini çeken bir şehir olmuştur. Bu durumda İzmir havalimanı transfer işlemleri de büyük önem kazanmıştır. Yerli ve yabancı turistleri sıkça ağırlayan Soma Vip Transfer İzmir havalimanı transfer işlemleri ile de misafirlerini memnun etmeyi başarmaktır. İzmir Havalimanı transfer firmaları arasında yerini alan Soma Vip Transfer ile oldukça uzun bir süredir bu hizmetleri müşterilerine sağlamaktadır. Çeşme Alaçatı Kuşadası Selçuk Efes gibi turistik bölgelere sıkça yolculuk gerçekleştirmektedir.

Tüm Transfer İşlemlerinizde Güvenli ve Kaliteli Hizmet İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz!